ougreens

Apie mus

„GRYNS“ – tai ne tik madingas vardas mūsų daržovėms. Jis kyla iš žemaitiško žodžio, reiškiančio grynas, kuriuo mes įprasminame kiekvieną savo verslo žingsnį. Mūsų daržovės – kvapnios ir šviežios, lyg kątik nuskintos iš močiutės daržo. Šiltnamiai – modernūs ir inovatyvūs, sukuriantys geriausias sąlygas žalumynams užaugti, įgauti ir jūsų patiekalams suteikti išskirtinį skonį.

Idėja auginti daržoves mums gimė 2016 m. vasarą, besilankant pas močiutę kaime. Šviežių daržovių ir žemės po lietaus kvapas priminė namus ir tas vasaras, kurias čia leisdavome būdami vaikais. Šiandien norime tuo šviežiu ir tikru lietuvišku skoniu pasidalinti su visais pasaulyje – nesvarbu, ar gaminate salotas, garnyrą, ar tiesiog norite to mažo kąsnelio žalio ir saldaus agurko.

Kad pajaustumėte tikrą ir subtilų daržovių skonį, mes daržoves renkame rankomis. Esame įsitikinę, kad būtent taip nuskintos gėrybės yra skanesnės nei surinktos šaltomis, besjausmėmis žnyplėmis.

Mylime savo daržoves ir auginame jas su užsidegimu. Esame tvarūs ir „žali“, pasiruošę tapti jūsų patikimais verslo partneriais.

Mūsų šiltnamiai

Mūsų šiltnamiai – modernūs ir „žali“, ir mes nekalbam apie fasadą. Gamtos tausojimas – vienas kertinių mūsų veiklos elementų. Inovatyvių sprendimų dėka, mūsų auginamos daržovės mėgaujasi šiluma, kuriai užtikrinti nereikia naudoti iškastinio kuro ar išskirti aplinkai kenksmingų CO₂ dujų.

„GRYNS“ šiltnamiuose sudarome geriausias sąlygas daržovėms ir žalumynams atskleisti savo puikiausias savybes. Kokybę užtikrinti padeda naujausios ir moderniausios sistemos:

  • Automatizuota temperatūros valdymo sistema;
  • Šviesos valdymo sistema, užtikrinanti didžiulį kiekį natūralios šviesos;
  • Moderni laistymo sistema, filtruojanti ir pašildanti gręžinio vandenį.
our world

Mes siūlome

Mes klientais rūpinamės taip pat kaip ir savo žalumynais – su nepaliaujamu rūpesčiu ir nesibaigiančiu dėmesiu. Savo partneriams siūlome:

  • Nepertraukiamą produktų tiekimą bet kuriuo metų laiku;
  • Patrauklius minimalius užsakymo kiekius ir lankstų produktų paruošimo grafiką;
  • Platų esamų ir naujų produktų asortimentą;
  • Vietą jūsų norimoms daržovėms mūsų moderniuose šiltnamiuose;
  • Pakuotes su jūsų privačiu prekės ženklu;
  • Pristatymą į jums reikiamą vietą, jums tinkamu laiku.